Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Bergshamra

Följ

IFK Bergshamra

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2023

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:45

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:15
    • 19:00

      Träning F08-09


      20:30
    • 19:30

      Träning P09


      21:00
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:45

      Karlbergs BK Vit (borta) F13


      20:45
  • 3Lör
    • 09:00

      Sollentuna FK Nord 4 (hemma) P10


      10:30
    • 09:30

      Träning FP18


      10:30
    • 10:15

      Träning P16


      11:30
    • 10:30

      Österåker United FK 2 Svart (hemma) P09


      12:30
    • 12:00

      Norrtulls SK 1 (hemma) F08-09


      14:00
    • 12:00

      Enebybergs IF 2 (hemma) P14


      13:00
    • 13:00

      Värtans IK Blå 2 (hemma) P15


      15:00
    • 14:30

      IF Brommapojkarna 23 (hemma) P11


      16:30
    • 14:30

      IFK Stocksund 3 (borta) F14-15


      15:30
    • 16:00

      IFK Stocksund 2 (hemma) F12


      17:15
    • 17:45

      Djurgårdens IF FF 18 (borta) P11


      19:45
  • 4Sön
    • 10:15

      Danderyds SK FF Blå (borta) P10


      11:45
    • 11:15

      FC Djursholm Svart (borta) P15


      13:15
    • 11:45

      Rotebro IS FF Blå (borta) P13


      13:00
    • 12:00

      Danderyds SK FF Grön (hemma) P12


      13:30
    • 12:45

      Norrtulls SK Gul 1M (borta) P13


      14:00
    • 16:00

      Träning FP17


      17:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
  • 5Mån
    v.23
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:45
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
    • 19:00

      Träning P09


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 6Tis
    • Heldag

      Nationaldagscupen P16

    • 09:30

      Träningsmatch mot AIK 10:00 P13


      11:30
    • 16:30

      Träning F14-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 19:30

      Träning F08-09


      21:00
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:00
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:45

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:15
    • 19:00

      Träning F08-09


      20:30
    • 19:30

      Träning P09


      21:00
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 20:00

      Tekniska Högskolan FC (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 10Lör
    • 08:00

      Karlbergs BK Grön 2 (borta) P15


      10:00
    • 09:30

      Träning FP18


      10:30
    • 10:00

      Österåker United FK 2 Grå (borta) F14-15


      11:00
    • 10:15

      Träning P16


      11:30
    • 11:00

      Stocksunds IF Svart (borta) P11


      13:00
    • 12:00

      Sundbybergs IK Röd (hemma) P09


      14:00
    • 12:00

      IFK Stocksund 5 (hemma) P14


      13:00
    • 13:00

      Träning Apachez


      14:00
    • 14:30

      Danderyds SK FF Grön (hemma) P11


      16:30
    • 16:00

      Ängby IF 2 (hemma) F13


      18:00
  • 11Sön
    • 11:30

      Ursvik IK Blå (borta) P09


      13:30
    • 12:00

      Danderyds SK FF Vit (hemma) P13


      13:30
    • 13:30

      Sollentuna FK HelSvart (hemma) P13


      15:00
    • 15:15

      IFK Stocksund 3 (borta) P12


      17:15
    • 15:30

      Bollstanäs SK Gul (borta) P10


      17:00
    • 16:00

      Träning FP17


      17:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot Vallentuna F08-09


      18:30
  • 12Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:45
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
    • 19:00

      Träning P09


      20:30
    • 19:00

      Träning P10


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F14-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 19:30

      Träning F08-09


      21:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Som United Fotbollsförening (hemma) P09


      19:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:00
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:45

      Träning P14


      19:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:15
    • 19:00

      Träning F08-09


      20:30
  • 16Fre
    • 12:00

      Örebrocupen 2023 P09


      00:00
    • 19:00

      Sverige-Nya Zeeland P11


      21:00
    • 19:00

      Friends Arena Sverige - Nya Zeeland P13


      22:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Örebrocupen 2023 P09

    • 09:00

      Ursvik IK Orange (hemma) P10


      10:30
    • 09:00

      Solnacupen P15


      13:00
    • 09:40

      Solnacupen P15


      14:00
    • 10:20

      Solnacupen F14-15


      14:10
    • 11:00

      Träning Apachez


      12:00
    • 12:00

      IFK Stocksund 2 (hemma) F08-09


      14:00
    • 12:15

      Solnacupen P16


      16:30
  • 18Sön
    • 00:00

      Örebrocupen 2023 P09


      16:00
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF 3 (borta) P09


      17:00
    • 16:00

      Träning FP17


      17:00
    • 17:00

      Bollstanäs SK Grön (borta) P10


      18:30
    • 18:00

      Handelskamraternas IS (borta) A-lag Herrar


      20:00
  • 19Mån
    v.25
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.26
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 18:00

      Träningsmatch mot AIK, samling kl 1800 P13


      19:30
  • 30Fre