Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Bergshamra

Följ

IFK Bergshamra

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 12:00

      Norrtulls SK Blå 4 (hemma) P10


      14:00
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • Heldag

      Stockancupen F16

  • 18Sön
    • 10:00

      Intresse cup 18 augusti P12


      14:00
    • 18:00

      Tekniska Högskolan FC (hemma) A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Ekerö IK 1:2 (borta) P10


      21:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 21 (borta) P15


      13:00
    • 12:00

      Erikslunds KF Berg (hemma) F16


      14:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 7 (hemma) F14-15


      14:00
    • 13:00

      Ingarö IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) P16


      15:00
    • 14:30

      Bollstanäs SK Grön 2 (hemma) P12


      16:30
    • 16:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) Damjuniorer


      18:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Täby FK 31 (borta) P14


      11:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 11 (borta) P13


      12:00
    • 10:30

      Sollentuna FK Vallen (borta) F13


      12:30
    • 10:30

      Vallentuna BK 4 (borta) F12


      12:30
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 16 (borta) P16


      13:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 2013-37 (hemma) P13


      14:00
    • 13:30

      Kälvesta IoF Röd (hemma) P13


      15:30
    • 15:00

      Österåker United FK 3 Grå (hemma) F14-15


      17:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:00

      Bollstanäs SK Gul 2 (borta) P15


      12:00
    • 10:00

      Österåker United FK 3 Grå (borta) F14-15


      12:00
    • 12:00

      Sickla IF 2 (hemma) Damjuniorer


      14:00
    • 12:00

      Österåker United FK 7 Grå (hemma) P16


      14:00
    • 12:00

      Väsby FF Alfa (hemma) P15


      14:00
    • 13:00

      Österåker United FK 6 Grå (borta) P16


      15:00
    • 14:30

      Hässelby SK FF 2 (hemma) F12


      16:30
    • 15:15

      Djurgårdens IF FF 13 Röd (borta) P12


      17:15
    • 16:00

      IFK Lidingö FK S blå (hemma) P12


      18:00