Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Bergshamra

Följ

IFK Bergshamra

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 2015-6 (borta) P15


      11:00
    • 09:30

      Träning FP18


      10:30
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 8 (borta) F13


      12:00
    • 11:30

      IK Frej Täby FF 1 (borta) F12


      12:45
    • 12:00

      AIK FF 5 (hemma) P16


      14:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 17 (hemma) P15


      14:00
    • 13:00

      IFK Lidingö FK 6 (hemma) F16


      14:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 2014-8 (borta) P14


      16:00
    • 14:30

      FC Djursholm 3 (hemma) P12


      16:30
    • 16:00

      Apollon Solna FK (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 2Sön
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 2014-13 (hemma) F14-15


      13:30
    • 16:00

      Råsunda IS Röd (borta) P16


      18:00
    • 16:30

      Träning FP17


      17:30
  • 3Mån
    v.23
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 16:45

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:15
    • 18:15

      Träning P15


      19:30
    • 19:15

      Träning P10


      20:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:30

      Träning F14-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
  • 5Ons
    • 10:00

      Gåfotboll Gåfotboll


      11:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:15

      Extraträning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 6Tor
    • Heldag

      Nationaldagscup P16

    • 07:50

      Nationaldagscupen P14


      12:30
    • 10:00

      Träning P13


      11:30
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:30

      Träning FP18


      10:30
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 16-33 (borta) P16


      12:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 16 (borta) P15


      13:00
    • 12:00

      Täby FK 81 (hemma) P16


      14:00
    • 12:00

      Täby FK 22 (hemma) P15


      14:00
    • 14:30

      Kungsängens IF Vit (hemma) F12


      16:00
    • 15:45

      Bällsta FF Grön (borta) F14-15


      17:45
    • 16:00

      Österåker United FK (borta) Damjuniorer


      18:00
    • 16:00

      Österåker United FK Svart (hemma) F13


      18:00
    • 16:00

      Ekerö IK 1:2 (hemma) P10


      17:45
  • 9Sön
    • 08:45

      IFK Lidingö FK 13 blå (borta) P13


      10:45
    • 13:30

      IF Brommapojkarna 2013-36 (hemma) P13


      15:30
    • 14:00

      IFK Viksjö F16 vit1 (borta) F16


      15:00
    • 14:15

      Danderyds SK FF Grön 10 (borta) P12


      16:15
    • 15:00

      Österåker United FK 4 Rosa (hemma) P14


      16:15
    • 15:30

      IF Brommapojkarna 2013-13 (borta) P13


      17:30
    • 16:10

      Träning FP17


      17:30
  • 10Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 16:45

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:15
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 19:15

      Träning P10


      20:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:30

      Träning F14-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 18:45

      Träning P12


      20:15
    • 19:45

      Träning P10


      21:00
  • 14Fre
    • Heldag

      Intresseanmälan - Cup med Råsunda i Leksand P12

    • 18:00

      Norrtulls SK Blå 4 (borta) P10


      19:45
    • 20:00

      Råsunda IS (borta) A-lag Herrar


      22:00
  • 15Lör
    • 08:30

      DIF Cup Sommar 2024 F14-15


      13:00
    • 09:30

      Träning FP18


      10:30
    • 12:00

      Värtans IK (hemma) Damjuniorer


      14:00
    • 13:50

      Solnacupen P15


      18:30
  • 16Sön
    • 16:30

      Träning FP17


      17:30
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:30

      Träning FP18


      10:30
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:30

      Träning FP18


      10:30
  • 30Sön