Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Bergshamra

Följ

IFK Bergshamra

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:45

      Träning P16


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:15
    • 18:00

      Träning P15


      19:15
    • 18:45

      Träning P12


      20:15
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 19:45

      Träning P10


      21:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:30

      Träning FP18


      10:30
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 21 blå (borta) P12


      13:30
    • 12:00

      Norrtulls SK Vit 3B (hemma) P15


      14:00
    • 12:00

      IFK Vaxholm blå (hemma) F14-15


      14:00
    • 13:00

      Viggbyholms IK FF Röd (hemma) F16


      14:00
    • 13:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) P16


      15:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 5 (borta) P15


      16:00
    • 14:30

      Spånga IS FK 2 (hemma) P12


      16:30
    • 16:00

      Sollentuna FK Viby 1 (hemma) F13


      18:00
    • 17:00

      Norrtulls SK Blå 1 (borta) P16


      19:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Ängby IF 4 (borta) P10


      11:45
    • 11:00

      IFK Vaxholm vit (borta) F14-15


      13:00
    • 13:30

      Apollon Solna FK Blå (hemma) P13


      15:30
    • 13:45

      Viggbyholms IK FF Vit (borta) F12


      15:00
    • 15:00

      Täby FK 82 (hemma) P14


      16:15
    • 16:30

      Träning FP17


      17:30
  • 6Mån
    v.19
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:45

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:15
    • 18:15

      Träning P15


      19:30
    • 19:15

      Träning P10


      20:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:30

      Träning F14-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:15

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 14:00

      Träningsmatch P16


      15:00
    • 16:30

      Träning FP17


      17:30
    • 17:00

      Sundbybergs IK Blå (hemma) P10


      18:45
    • 18:00

      Aspuddens FF (borta) A-lag Herrar


      20:00
  • 13Mån
    v.20
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:45

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:15
    • 18:15

      Träning P15


      19:30
    • 19:15

      Träning P10


      20:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:30

      Träning F14-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:15

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:45

      Träning P16


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:15
    • 18:00

      Träning P15


      19:15
    • 18:45

      Träning P12


      20:15
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 19:45

      Träning P10


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:30

      Träning FP18


      10:30
    • 10:15

      IFK Sollentuna 2 (borta) F13


      12:15
    • 12:00

      Djurgårdens IF FF 5 Röd (hemma) P16


      14:00
    • 12:00

      Täby FK 42 (hemma) P15


      14:00
    • 12:30

      IFK Lidingö FK DJ (borta) Damjuniorer


      14:30
    • 14:30

      Enebybergs IF 1 (borta) P14


      16:30
    • 14:30

      Sickla IF Blå (hemma) F12


      15:45
    • 16:00

      Bollstanäs SK Röd 3 (hemma) P12


      18:00
  • 19Sön
    • 10:00

      FC Järfälla 1 (borta) F16


      11:00
    • 11:00

      Täby FK 21 (borta) P16


      13:00
    • 11:15

      IFK Lidingö FK 7 vit (borta) P13


      13:15
    • 12:00

      AIK FF 5 (borta) P15


      14:00
    • 13:30

      Hässelby SK FF Vit (hemma) P13


      15:30
    • 15:00

      Norrtulls SK Blå L (hemma) F14-15


      16:30
    • 16:30

      IFK Lidingö FK C (borta) P10


      18:15
    • 16:30

      Träning FP17


      17:30
  • 20Mån
    v.21
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:45

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:15
    • 18:15

      Träning P15


      19:30
    • 19:15

      Träning P10


      20:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:30

      Träning F14-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:15

      Extraträning med Råsunda P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 20:20

      Vallentuna BK 2 (borta) Damjuniorer


      22:20
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 23Tor
    • 16:00

      Träning F13


      18:30
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:45

      Träning P16


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:15
    • 18:00

      Träning P15


      19:15
    • 18:45

      Träning P12


      20:15
    • 19:45

      Träning P10


      21:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:30

      Träning FP18


      10:30
    • 10:30

      Ursvik IK Orange (hemma) P10


      12:15
    • 10:30

      IFK Vaxholm vit (borta) F14-15


      12:00
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 13 (borta) P12


      13:30
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 16-31 (hemma) P16


      14:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 2015-8 (hemma) P15


      14:00
    • 14:30

      IFK Lidingö FK 9 (hemma) F13


      16:30
    • 14:30

      Hjälpa F13 F12


      15:45
    • 16:00

      Österåker United FK 2 Grå (hemma) P13


      18:00
  • 26Sön
    • 10:15

      Täby FK 33 (borta) P13


      12:15
    • 11:30

      Djurgårdens IF FF 9 Röd (borta) P12


      13:30
    • 12:30

      Rotebro IS FF Blå (borta) F14-15


      14:00
    • 13:00

      AIK FF 6 (borta) P16


      15:00
    • 13:30

      Sollentuna FK Vax 2 (hemma) P14


      15:00
    • 16:30

      Träning FP17


      17:30
    • 18:00

      IFK Stocksund F16-2 (hemma) Damjuniorer


      20:00
  • 27Mån
    v.22
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:45

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:15
    • 18:15

      Träning P15


      19:30
    • 19:15

      Träning P10


      20:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:30

      Träning F14-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 30Tor
    • 16:00

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:45

      Träning P16


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:15
    • 18:00

      Träning P15


      19:15
    • 18:45

      Träning P12


      20:15
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 19:45

      Träning P10


      21:00
  • 31Fre
    • 16:30

      Träning F14-15


      17:30
    • 17:25

      Match / event på Bergshamra IP FP18


      17:45