Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Bergshamra

Följ

IFK Bergshamra

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 10:00

      Sollentuna FK Nord 22 (hemma) P10


      11:45
    • 10:15

      Träning P16


      11:30
    • 15:00

      Träning Damjuniorer


      16:30
  • 7Sön
    • 10:00

      Träningsmatch och annat kul på IP P12


      13:00
    • 14:30

      Vasalunds Vårcup F16


      18:00
    • 16:00

      Träning FP17


      17:00
  • 8Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:15
    • 18:15

      Träning P15


      19:30
    • 19:15

      Träning P10


      20:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:30

      Träning F14-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:45

      Träning P16


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:15
    • 18:00

      Träning P15


      19:15
    • 18:45

      Träning P12


      20:15
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:30

      Träning FP18


      10:30
    • 09:30

      IFK Bergshamra-dag FP17


      10:30
    • 10:30

      IFK- dag! P16


      12:30
    • 10:30

      IFK-dag P15


      12:00
    • 11:00

      IFK Bergshamra-dagen F14-15


      13:30
    • 11:00

      IFK-dagen F13


      14:00
    • 12:00

      IFK-dag F16


      13:30
    • 12:15

      IFK-dag F12


      13:30
    • 13:00

      IFK dag på IP P12


      16:00
    • 13:20

      IFK Dagen P14


      16:00
    • 14:30

      IFK-dag P10


      16:30
    • 14:30

      IFK-dagen Damjuniorer


      17:00
  • 14Sön
    • 15:30

      Hässelby SK FF Svart (borta) P10


      17:00
    • 16:00

      Träning FP17


      17:00
    • 18:00

      Ljungbackens IF (borta) A-lag Herrar


      20:00
  • 15Mån
    v.16
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:45

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:15
    • 18:15

      Träning P15


      19:30
    • 19:15

      Träning P10


      20:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:30

      Träning F14-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:45

      Träning P16


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:15
    • 18:00

      Träning P15


      19:15
    • 18:45

      Träning P12


      20:15
    • 18:45

      Föräldramöte P15


      19:15
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:15

      Djurgårdens IF FF 5 Gul (borta) P13


      11:15
    • 09:30

      Träning FP18


      10:30
    • 09:30

      Cykelloppis – mekarpasset Damjuniorer


      12:30
    • 10:15

      Ursvik IK Svart 3 (borta) P12


      12:15
    • 11:30

      Cykelloppis – säljarpasset Damjuniorer


      15:15
    • 12:00

      Norrtulls SK Gul 3A (borta) P16


      14:00
    • 12:00

      Danderyds SK FF Blå (hemma) P15


      14:00
    • 12:00

      Bollstanäs SK Gul 2 (hemma) F14-15


      14:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 8 (hemma) P16


      15:00
    • 14:30

      Värtans IK Vit 1 (hemma) F12


      15:45
    • 16:00

      Täby FK 51 (hemma) F13


      18:00
    • 16:30

      Danderyds SK FF Blå (borta) F14-15


      18:30
  • 21Sön
    • 10:00

      IFK Vaxholm vit 1 (borta) P12


      12:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 8 (borta) F16


      12:00
    • 11:15

      FC Djursholm Svart (borta) P15


      13:15
    • 13:30

      Danderyds SK FF Svart (hemma) P13


      15:30
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 7 blå (hemma) P14


      16:15
    • 16:00

      Stocksunds IF Svart (hemma) P10


      18:00
    • 18:30

      IFK Viksjö DJ (borta) Damjuniorer


      20:30
  • 22Mån
    v.17
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:45

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:15
    • 18:15

      Träning P15


      19:30
    • 19:15

      Träning P10


      20:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:30

      Träning F14-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:45

      Träning P16


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:15
    • 18:00

      Träning P15


      19:15
    • 18:45

      Träning P12


      20:15
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:30

      Träning FP18


      10:30
    • 10:00

      Sollentuna FK Kärrdal2 (borta) P13


      12:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF Svart 2 (borta) P15


      12:00
    • 11:30

      Österåker United FK 4 Rosa (borta) P13


      13:30
    • 12:00

      Kungsängens IF Blå (hemma) Damjuniorer


      14:00
    • 12:00

      Enebybergs IF 2 (hemma) P16


      14:00
    • 14:15

      IFK Stocksund Orange (borta) P16


      16:15
    • 14:30

      AIK FF 12 (hemma) P12


      16:30
    • 15:30

      Norrtulls SK Gul M (borta) F13


      17:30
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 16 (hemma) P13


      18:00
    • 16:30

      Nockebyhovs IF 1 (borta) P10


      18:30
  • 28Sön
    • 13:30

      Runby IF Lila (hemma) F14-15


      15:30
    • 17:00

      Storskogens SK (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Norrtulls SK Svart 3L (borta) P14


      20:00
  • 29Mån
    v.18
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:45

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:15
    • 18:15

      Träning P15


      19:30
    • 19:15

      Träning P10


      20:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:30

      Träning F14-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00